Kontroler Jakości (zastępstwo)

  • Pełny etat
  • Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją elektronarzędzi i Konfekcją materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - Grupa Bosch.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z normami i standardami jakości
  • Przeprowadzanie kontroli wizualnej i pomiarowej produktów
  • Identyfikowanie i analizowanie niezgodności jakościowych oraz przyczyn ich powstania
  • Współpraca z działem produkcji w celu eliminacji problemów jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Testowanie produktów w laboratorium pod kątem wymagań jakościowych
  • Nadzór nad stanem przyrządów pomiarowych oraz wyposażenia laboratoryjnego

Kwalifikacje

Oczekiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji
  • Uczciwość, zaangażowanie, spostrzegawczość, dbałość o szczegóły, skrupulatność
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Dodatkowe informacje

  • Umowę o pracę - praca na zastępstwo na okres 1,5 roku
  • Premię miesięczną do 15%
  • Bezpieczne miejsce pracy - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków jest naszym priorytetem
  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie UNUM, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover
  • Smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)
Polityka prywatnościZnak firmowy