Przedstawiciel Handlowy – dział Bosch Home Comfort

  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Sprzedaż systemów grzewczych  Bosch Home Comfort
  • Obszar działania - województwa Dolnośląskie i Opolskie
  • Bieżąca obsługa jak i pozyskiwanie do współpracy nowych  firm z branży instalacyjnej  B2B
  • Budowa bazy potencjalnych klientów (instalatorzy, inwestorzy, firmy wykonawcze i biura projektowe)
  • Monitorowanie rynku rezydencyjnego i inwestycyjnego oraz budowa bazy danych o instalatorach
  • Nawiązywanie kontaktu z instalatorami i dystrybutorami
  • Wsparcie techniczne na etapie doboru systemów i sprzedaży
  • Negocjacje i zawieranie umów
  • Nadzór nad fazą realizacji inwestycji
  • Budowanie pozytywnych, długoterminowych relacji z klientami
  • Udział w akcjach marketingowych i handlowych
  • Realizowanie prezentacji produktowych

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Doświądczenie w sprzedaży produktów grzewczych (lub zbliżonych)
  • Znajomość branży, w tym posiadanie własnych kontaktów
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Kreatywność zadaniowa
  • Orientacja na cele biznesowe
  • Przejawianie inicjatywy, dynamizm, przedsiębiorczość
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Dobra znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę
  • Praca wśród ekspertów – Twoim przełożonym będzie osoba z wieloletnim doświadczeniem
  • Szeroka oferta szkoleń, konferencji i webinarów
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy
  • Pakiet benefitów
Polityka prywatnościZnak firmowy