Villamos biztonsági szakértő

  • Full-time
  • Legal Entity: Robert Bosch Kft.

Company Description

A Boschnál kiváló minőségű, lelkesedést kiváltó és az emberek életét gazdagabbá tevő technológiák és szolgáltatások kigondolásával formáljuk a jövőt. Sziklaszilárd ígéretet tettünk dolgozóinknak: együtt fejlődünk, élvezzük a munkánkat, és kölcsönösen inspiráljuk egymást. Üdvözlünk a Boschnál.

Job Description

A Te feladataid:

►  A Robert Bosch Kft. - n belüli villamos üzemi munkák és tevékenységek biztonságtechnikai megfelelőségének támogatása a vonatkozó jogszabályok és szabványok előírásainak megfelelően

►  Jogszabályi, szabványi és vállalati belső előírások ismerete és megfelelésüknek biztosítása

►  A villamos biztonságot érintő tevékenység és rendszer-specifikus szabályozás elkészítésében való közreműködés

►  Munkavédelmi kérdésekben való együttműködés a támogatott és társterületekkel, a támogatott területek intézkedéseinek rögzítése és nyomon követése

►  A fejlesztési területek üzletági felelőseinek támogatása a szükséges szakmai képzések megszervezésében, segítség nyújtás a kiválasztásban

►  Az üzletágak villamos üzemi munkáihoz szükséges egyéni védőeszközeinek és védelmi berendezéseinek támogatása a társterületek közreműködésével

►  A területek termék-megfelelőséghez kötődő minőségbiztosítási folyamatok kiválasztásának segítése

►  A CE megfelelőségi folyamat lezárásának támogatása, a szükséges műszaki dokumentáció összeállításának felügyelése

Qualifications

►  Villamos képzettség szükséges, előny a villamos mérnöki diploma;

►  Min. 3 év tapasztalat hasonló területen;

►  Társalgási szintű magyar nyelvű kommunikáció;

►  Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban);

►  Határozott, magabiztos személyiség;

►  Önálló munkavégzés;

►  Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;

►  Proaktivitás és jó problémamegoldó készség

Additional Information

Amit ajánlunk:

Stabil, megbízható vállalati háttér

► Versenyképes kompenzációs csomag: fizetés, éves és teljesítménybónusz, cafetéria, életesemény támogatás, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés

► Rugalmas munkavégzés - HO csomag (elektronikus eszközök)

► Modern és inspiráló irodai környezet - vállalati kantinok, kávézó, edzőterem, játékszoba, jóga

Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség - személyes karrierfejlődés és kihívások

Jóléti programok, beleértve az orvosi és mentális támogatást - helyszíni véradás

Sport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység

Gyermekfelügyeleti lehetőség - óvoda és bölcsőde

Munkatárs ajánlási program

Helyszíni parkolás és bicikli tárolási lehetőség

Kérlek, az angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

Ha további információra van szükséged, fordulj hozzánk bizalommal a +36 80 18 08 01 telefonszámon. Kollégáink munkanapokon 08:00 és 16:00 óra között segítenek a válaszadásban.

Privacy PolicyImprint