Doradca Techniczno-Handlowy (Województwa Warmińsko-Mazurskie oraz Podlaskie)

  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Sprzedaż systemów grzewczych  Buderus
  • Bieżąca obsługa, ofertowanie i serwisowanie firm z branży instalacyjnej  B2B
  • Budowa bazy potencjalnych klientów (instalatorzy, inwestorzy, firmy wykonawcze i biura projektowe)
  • Monitorowanie rynku rezydencyjnego i inwestycyjnego oraz budowa bazy danych o instalatorach
  • Nawiązywanie kontaktu z instalatorami i inwestorami
  • Wsparcie techniczne na etapie doboru systemów i sprzedaży
  • Negocjacje i zawieranie umów
  • Nawiązywanie kontaktu i doradzanie inwestorom
  • Nadzór nad fazą realizacji inwestycji
  • Budowanie pozytywnych, długoterminowych relacji z klientami
  • Udział w akcjach marketingowych i handlowych
  • Realizowanie prezentacji produktowych

Kwalifikacje

Profil:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku obejmujące:
    • Sprzedaż produktów grzewczych (lub zbliżonych)
    • Znajomość branży, w tym posiadanie własnych kontaktów
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Pożądane cechy korelujące z zadaniami na stanowisku:
    • wysokie kompetencje interpersonalne
    • kreatywność zadaniowa
    • orientacja na cele biznesowe
    • przejawianie inicjatywy, dynamizm, przedsiębiorczość
    • samodzielność, odpowiedzialność
    • znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Wymagane prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Doświadczony i zgrany zespół
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwości rozwoju kariery w obrębie firmy Robert Bosch
  • Szeroki dostęp do szkoleń, konferencji i webinarów
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
  • MutiSport, karta LunchPass, kursy językowe
  • Wiele benefitów dla rodzin (np. kolonie letnie dla dzieci)
  • Zniżki na produkty firmy Robert Bosch
  • Program poleceń pracowniczych
Polityka prywatnościZnak firmowy