Magazynier - Operator wózków widłowych

  • Pełny etat
  • Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia oraz aby pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Opis stanowiska

Pracując w sia jako magazynier/operator wózków widłowych będziesz obsługiwać (w zależności od doświadczenia) wózki czołowe, pociąg logistyczny lub wózek boczny wysokiego składowania. Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Transport i składowanie materiałów zgodnie z obowiązującymi procesami i zasadami bezpieczeństwa
  • Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie materiałów transportowanych
  • Kontrola nad materiałami przyjmowanymi i wydawanymi z magazynu, potwierdzona prawidłowo wystawionymi dokumentami wydania
  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych i produkcyjnych

Kwalifikacje

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera/operatora wózków jezdniowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia dla osób zarówno z niewielkim, jak i długoletnim doświadczeniem zawodowym – wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego
  • Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe UNUM, karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty firm należących do BOSCH - nawet do 40%, bony na święta, imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników, spotkania i wyjścia firmowe, nowoczesna stołówka z własną kuchnią - posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych
Polityka prywatnościZnak firmowy