Rexroth – Értékesítő mérnök robotika területre

  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Bosch Rexroth Kft.

Cég leírása

A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz-százalékos tulajdonú leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával kielégíteni.

Állás leírása

A Te feladataid:

A Bosch Rexroth a kollaboratív robotok értékesítésére keres mérnök munkatársat az alábbi feladatok elvégzésére:

► Új termék- és alkalmazáscsoport bevezetésében való részvétel

► A célvevők műszaki támogatása, motiválása,

► Együttműködés a gépépítő és végfelhasználó partnerekkel

► Termékspecifikus applikációk ismerete és aktív ismertetése a célvevők számára,

► Piaci potenciál azonosítása, továbbá szakmai és vevői elemzések készítése

► Termékekkel kapcsolatos információk rendszerezett nyilvántartása és frissítése

► Árajánlatok előkészítése és nyomon követése (SAP); műszaki specifikációk egyeztetése

► Vevő-rendezvényeken való részvétel

Képzettség

► 2-5 éves mérnök-értékesítői és/vagy projektmérnöki tapasztalat, ipari automatizálás, terméktámogatás vagy robotika területén

► Szerződéskötésekben való jártasság angol és magyar nyelven

► Tárgyalóképes angol nyelvtudás

► Felsőfokú gépész, villamos vagy mechatronikai mérnöki végzettség

► Value selling értékesítési készség

► Vevőközpontú szemlélet, vevőközelségre törekvés, heti több napi (átlag 3, akár 4 nap) vevőlátogatás

► MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyben részesítjük:

► Robottervezésben vagy vezérlésben szerzett tapasztalat

► SAP ismeret

► Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés

► Proaktivitás, strukturáltság, csapatmunkára való képesség

További információk

Amit ajánlunk:

► Rugalmas munkaidő

► Juttatások és szolgáltatások

► Munkakörhöz tartozó céges autó

► Gyermekgondozási támogatások

► Orvosi szolgáltatások

► Dolgozói kedvezmények

► Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek

► Helyi parkolás

► Étkeztetés

► Helyi tömegközlekedési lehetőségek

► Tér a kreativitásnak

► Városi infrastruktúrák

Adatvédelmi irányelvekLenyomat