Płatny Staż w dziale Service Desk z językiem hiszpańskim

  • Część etatu
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Opis stanowiska

Twoje zadania

  • Po przeszkoleniu dołączysz do grupy wsparcia IT (0-line), ułatwiającej życie naszym pracownikom.
  • Na etapie wstępnym będziesz odpowiadać za proste zgłoszenia informatyczne (np. resetowanie haseł, odblokowywanie kont użytkowników), a po nabraniu doświadczenia w miarę możliwości zaangażujemy Cię do bardziej zaawansowanych zadań.
  • Codziennie będziesz szlifować swoje zdolności językowe, a jednocześnie poznasz tajniki świata wsparcia IT, dzięki czemu otworzą się dla Ciebie nowe możliwości rozwoju Twojej kariery.
  • Będziesz pracować samodzielnie, a dla nas najważniejsze jest, aby Twoje zaangażowanie służyło innym pracownikom Bosch.

Kwalifikacje

Oczekiwany profil

  • Dobrze mówisz i piszesz po hiszpańsku (min. B2)
  • Jesteś studentem filologii hiszpańskiej lub kierunku pokrewnego?
  • Świetnie znasz język angielski (min. B2)
  • Jesteś dostępny/a w wymiarze minimum 20 h w tygodniu w wakacje i w roku akademickim
  • Komunikacja z ludźmi nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Umiesz i lubisz pracować w zespole? Na pewno świetnie się z nami poczujesz!

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Zatrudnimy Cię na umowę zlecenie na co najmniej 6 miesięcy
  • Otworzymy przed Tobą świat wsparcia IT - Twoi przyszli Koleżanki i Koledzy są w tym naprawdę świetni! Przejdziesz szkolenie startowe z kompetencji miękkich i technicznych, ale na tym Twój rozwój się nie zatrzyma. Będziesz mieć możliwość nauki obsługi systemów IT, a także poznasz najlepsze praktyki zarządzania usługami informatycznymi.
  • Na co dzień będziesz pracować w międzynarodowym zespole, poznając ludzi z różnych kontynentów i rozwijając swoje umiejętności językowe.
  • Po etapie wdrożenia możesz wybrać pracę w domu (do 4 dni w tygodniu) lub w biurze z jednym z najlepszych widoków na Nowe Centrum Łodzi.
  • Nasi pracownicy są naszą największą wartością! Właśnie dlatego w Bosch gwarantujemy świetną atmosferę, która pomoże Ci się rozwijać.
  • Dodatkowo po przepracowaniu 6 miesięcy stażyści mają 5 dni płatnego wolnego!
  • Mamy też dofinansowanie do karty Multisport i Kartę Sodexo!

Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Polityka prywatnościZnak firmowy