Key Account & Business Development Manager (Access Control and Intrusion Detection Systems)

  • Full-time
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Company Description

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Job Description

Zadania:

  • Główne miejsce pracy - Warszawa
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez pracę z wybranymi Dystrybutorami, System Integratorami, Klientami Końcowymi oraz Projektantami Systemów Niskoprądowych
  • Rozwijanie istniejących kanałów sprzedaży
  • Zwiększenie udziałów w rynku Systemów Kontroli Dostępu oraz Systemów Włamaniowych
  • Wsparcie przy przygotowaniu koncepcji projektowych i ofert
  • Pozyskiwanie informacji o rynku technicznych systemów bezpieczeństwa
  • Prowadzenie rozmów z klientami, pozyskiwania informacji o potrzebach klienta
  • Nawiązywanie i zarządzanie relacjami z klientami na wszystkich szczeblach decyzyjności w sektorze budowlanym
  • Budowanie relacji krótko- i długoterminowych
  • Pozyskiwanie nowych projektów i generowanie sprzedaży

Qualifications

Profil:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako Business Development lub Key Account na rynku Systemów Zabezpieczeń i Bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w pracy na rynku B2B
  • Ukończone studia o profilu technicznym
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji publicznych
  • Zorientowanie na Klienta oraz wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Umiejętność pracy w zespole, rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność argumentacji
  • Autonomiczność w działaniu oraz wdrażaniu własnych pomysłów zgodnych ze strategią firmy
  • Silna orientacja na realizację celów
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • Znajomość systemów CRM
  • Prawo jazdy kategorii B

Additional Information

Benefits:

Work #LikeABosch:

  • Umowa o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie (+ premia roczna)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program premii za polecenie
  • Koszty praw autorskich dla pracowników IT

Grow #LikeABosch:

  • Kompleksowe środowisko pracy, profesjonalne wsparcie oraz możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
  • Stałe możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Szeroki dostęp do profesjonalnych szkoleń (w tym kursów językowych), konferencji i webinarów

Live #LikeABosch:

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z wieloma benefitami (m.in. MultiSport, vouchery na zakupy, bilety do kina itp.)
  • Karta Lunchpass
  • Szereg świadczeń dla rodzin (np. letnie obozy dla dzieci)
  • Dni wolne od pracy 24 i 31 grudnia
  • Zniżki na produkty Bosch
Privacy PolicyImprint