Płatny staż w dziale R&D (IMDS)

  • Część etatu
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Opis stanowiska

  • Obsługa bazy IMDS w zakresie tworzenia i weryfikacji deklaracji materiałowych,
  • Obsługa zamówień prototypów na potrzeby działu R&D,
  • Współpraca z oddziałami Firmy z całego świata, dostawcami i klientami,
  • Wsparcie Inżynierów Działu R&D w różnorodnych zadaniach technicznych,
  • Udział w procesie Design for Environment,

Kwalifikacje

  • Aktualny status studenta wyższych studiów technicznych (Materiałoznawstwo, Inżyniera Chemiczna i Procesowa lub pokrewne), 2-4 rok studiów,
  • Znajomość materiałów i wiedza chemiczna,
  • Znajomość systemu IMDS (Interantional Material Data System) (jako dodatkowy atut),
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Technicznym lub R&D (jako dodatkowy atut).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • Bardzo wysoka samodyscyplina i umiejętność sprawnej organizacji własnej pracy,
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość systemu SAP (jako dodatkowy aut),

Dodatkowe informacje

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (preferujemy współpracę długoterminową min. na 7 miesięcy),
  • Dyspozycyjność do pracy 100-120 godz. /miesiąc,
  • Elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach),
  • Możliwość Home Office,
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość uczestniczenia w eventach pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju w dużym zakładzie produkcyjnym.
Polityka prywatnościZnak firmowy