Specjalista ds. Logistyki

  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze automotive, rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch!

Opis stanowiska

  • Obliczanie potrzebnej liczby opakowań zwrotnych w przepływie między dostawcami a zakładem Bosch,
  • Zamawianie opakowań zwrotnych,
  • Kontrola i przygotowywanie budżetu w zakresie opakowań zwrotnych,
  • Przygotowywanie/tworzenie dokumentacji procesowej (instrukcji stanowiskowych) dla bieżących i nowych procesów logistycznych z zakresu przepływu opakowań zwrotnych,
  • Wprowadzanie / modyfikacja instrukcji pakowania w SAP (S4Hana),
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne dla procesów logistycznych - zarządzanie opakowaniami,
  • Optymalizowanie procesów w zakresie logistyki wewnętrznej - przepływ opakowań,
  • Nadzór nad prawidłowym przepływem opakowań w obszarze produkcji - magazynu - dostawcy,
  • Nadzór nad procesem inwentaryzacji ciągłej/rocznej w obszarze opakowań zwrotnych, wprowadzanie oraz analiza wyników, definiowanie działań usprawniających.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna),
  • Znajomość systemu SAP (WM/ Packaging)
  • Znajomość narzędzi z pakietu Microsoft,
  • Znajomość procesów oraz narzędzi LEAN,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
  • Znajomość programu AutoCAD (będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość procesów zarządzania opakowaniami zwrotnymi z zakresu (logistyka wejścia/wyjścia),
  • Umiejętność prowadzenia projektów dotyczących zmiany opakowań z jednorazowych na zwrotne, zwiększanie gęstości opakowania, optymalizacja kosztów logistycznych,
  • Umiejętności analityczne,
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.v

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowanie do opieki medycznej i do karty Multisport),
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie, premia wakacyjna,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci.
Polityka prywatnościZnak firmowy