Inżynier Procesu - Centrum Kompetencji

  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Opis stanowiska

  • Inżynier procesu w dziale Manufacturing International Leadplant Function w obszarze montażu pompy hamulcowej TMC - Tandem Master Cylinder,
  • Tworzenie i standaryzacja dokumentacji procesowej (Process Data Sheet) dla zakładów na świecie produkujących TMC,
  • Definiowanie parametrów w procesach montażowych i testowych,
  • Techniczne wsparcie dla zakładów produkcyjnych w rozwoju i doskonaleniu procesów montażu pomp hamulcowych,
  • koordynowanie comiesięcznych międzynarodowych spotkań związanych z procesem montażu TMC,
  • Wprowadzanie działań usprawniających na maszynach, liniach oraz stanowiskach montażowych,
  • Definiowanie planu walidacji dla nowych procesów oraz zmian inżynieryjnych,
  • Współpraca z działami centralnymi w zakresie rozwoju nowych technologii i zaplecza technologicznego,
  • Udział w odbiorach technicznych maszyn produkcyjnych/testowych,
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych,  procesowych i technicznych (Problem Solving Sheet),
  • Moderowanie i udział w warsztatach usprawniających procesy produkcyjne,
  • Simultaneous Engineering: udział w warsztatach/spotkaniach związanych z wdrażaniem nowych produktów.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika/inżynieria procesowa/robotyka),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej,
  • Język angielski na komunikatywnym poziomie,
  • Umiejętność czytania obwodów pneumatycznych, norm motoryzacyjnych, dyrektyw maszynowych,
  • Znajomość programu CAD (AutoCad/SolidEdge/Inventor),
  • Know-how w zakresie procesów takich jak skręcanie, zaciskanie, próby szczelności, systemy wizyjne,
  • Znajomość narzędzi jakościowych takich jak MSA, SPC, PFMEA, 8D, 5xwhy, Ishikawa,
  • Umiejętność współpracy w środowisku wielokulturowym,
  • Umiejętności przywódcze i trenerskie,
  • Zorientowanie na cel i rozwiązanie,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność prezentacji.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie, premia wakacyjna, bony na święta,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci – np. kolonie wakacyjne lub wspólne imprezy pracownicze.
Polityka prywatnościZnak firmowy