Dyrektor działu jakości

  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Działanie jako partner i trener w zakładzie w celu wspierania poprawy jakości
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu identyfikacji i trwałego korygowania niezgodności
  • Uczestniczenie w zespołach między - funkcjonalnych w celu prowadzenia działań zmierzających do osiągnięcia kluczowych wskaźników jakości
  • Wspieranie, rozwiązywania problemów związanych z produktami i procesami w obszarze produkcji
  • Poprawa zrozumienia zasad jakości i nastawienie na jakość
  • Ciągłe doskonalenie i rozwijanie procesów zgodnie z zasadami jakości Bosch.
  • Wspieranie rozwoju i wdrażania strategii jakości
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie realizacji wymagań klientów
  • Realizacja innych zadań zleconych w zakresie odpowiedzialności.
  • Udział w rekrutacji i selekcji pracowników do działu jakości, coaching i motywowanie
  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy w organizacji i poza nią

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • +5 lat łącznego doświadczenia na stanowisku związanym z jakością i/lub produkcją w środowisku produkcyjnym
  • +3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem różnorodnym (inżynierowie, technicy, operatorzy)
  • Umiejętność kierowania technicznymi i nietechnicznymi projektami lub działaniami.
  • Doskonała znajomość metod jakościowych z umiejętnością docierania do przyczyn źródłowych konkretnych problemów przy użyciu narzędzi jakościowych i technik rozwiązywania problemów
  • Chęć przewodzenia i współpracy z członkami zespołu w celu terminowego rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacji pisemnej i werbalnej (w języku polskim i angielskim)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku regulowanym normami jakości (ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3 / 6.5).
  • Doświadczenie w pracy ze specyficznymi wymaganiami klientów i kluczowymi narzędziami jakościowymi (FMEA, APQP, SPC, MSA)
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów (klientowskich i certyfikujących).

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kompleksowe środowisko pracy, profesjonalne wsparcie oraz możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
  • Możliwość ciągłego rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • Samochód służbowy
  • Szereg benefitów dla rodzin (np. letnie obozy dla dzieci)
  • Zniżki na produkty Bosch
  • Program premii za polecenie
Polityka prywatnościZnak firmowy