Pracownik produkcji - Operator maszyn

  • Pełny etat
  • Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia oraz aby pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premię miesięczną do 15%
  • Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem
  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)
  • Możliwość zakupu sprzętów Boscha ze zniżką nawet do 40%
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa maszyn do konfekcjonowania materiałów ściernych
  • Konfigurowanie maszyn i osprzętu oraz przygotowywanie ich do pracy
  • Regularne sprawdzanie i kontrolowanie stanu technicznego obsługiwanych urządzeń, a w przypadku wykrycia usterek zgłaszanie konieczności naprawy do Działu Technicznego
  • Zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych wyrobów

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w pracy przy maszynach, umiejętność ich obsługi
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych i dokumentacji
  • Chęć do nauki i rozwoju kompetencji
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Dodatkowe informacje

  • Praca w systemie 3 zmianowym
Polityka prywatnościZnak firmowy