Lider Zespołu Product Master Data

  • Pełny etat
  • Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją elektronarzędzi i konfekcją materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - Grupa Bosch.

    Opis stanowiska

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • Zarządzanie zespołem i procesami w obszarze Product Master Data
    • Tworzenie nowych artykułów w systemie ERP
    • Odpowiedzialność za dane techniczne oraz statusy itemów w systemie ERP
    • Tworzenie i nadzór nad listami materiałowymi wyrobów gotowych
    • Tworzenie i nadzór nad marszrutami technologicznymi wyrobów gotowych
    • Odpowiedzialność za zarządzanie dokumentami w narzędziu ZVS (Zeichnung-Verwaltungs-System)
    • Tworzenie i modyfikowanie projektów etykiet
    • Koordynacja zmian za pomocą ANDI-Tool (ECM-Tool) i nadzór nad danymi produktów, komponentów i rysunków
    • Analiza błędów danych systemowych pod kątem odchyleń od standardów
    • Wsparcie w zakresie rozwiązywania bieżących problemów w procesie produkcyjnym
    • Szkolenia użytkowników w systemach ERP & GIS/ANDI
    • Udział w projektach wdrożenia nowych wyrobów gotowych od strony Product Master Data
    • Wsparcie przy tworzeniu systemu ciągłego doskonalenia

    Kwalifikacje

    Oczekiwane kompetencje:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie (mile widziana firma produkcyjna)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość procesu tworzenia lub zmiany produktu
    • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem dokumentami i zmianami
    • Znajomość systemu ERP - znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Bezpośrednia i jasna komunikacja w codziennej pracy
    • Rzetelność, dokładność, uważność, skrupulatność
    • Chęć do wykonywania rutynowych zadań
    • Proaktywność, dynamika i samodzielność w działaniu
    • Dobra organizacja czasu pracy i planowania własnej pracy

    Dodatkowe informacje

    Przyszłym pracownikom oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Stabilne zatrudnienie
    • Premię miesięczną do 15%
    • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, posiłki w kantynie, zniżki nawet do 40% na produkty firm należących do grupy Bosch, bony na święta, imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników.
    Polityka prywatnościZnak firmowy