Bér- és jutattási szakértő (Autóipar HR terület - RBHM)

  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

A Boschnál kiváló minőségű, lelkesedést kiváltó és az emberek életét gazdagabbá tevő technológiák és szolgáltatások kigondolásával formáljuk a jövőt. Sziklaszilárd ígéretet tettünk dolgozóinknak: együtt fejlődünk, élvezzük a munkánkat, és kölcsönösen inspiráljuk egymást. Üdvözlünk a Boschnál.

A Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. 2003 nyarán alakult, járműipari alkatrészek és elektromos hajtások gyártásával foglalkozik és mára több mint 3000 munkavállalót foglalkoztat. Cégünk első számú beszállítója számos autó- és eBike gyártónak, és a leggyorsabban fejlődő gyárak egyike a régióban.

    Bér és juttatási szakemberként a HR olyan területén tevékenykedhetsz, ahol részt veszel a cég bérpolitikai rendszerének tervezésében, kialakításában és fenntartásában . Aktívan tudsz foglalkozni a területtel kapcsolatos elemzésekkel, a bérfelülvizsgálati és piaci benchmark folyamatokkal.

    A Te feladataid:

    • Területtel kapcsolatos elemzések és  jelentések készítése és fejlesztése
    • Részvétel az éves bérfelülvizsgálati folyamatban és a piaci benchmark elemzésben
    • A munkakörök besorolásának és a bérszerkezetnek a kezelése
    • HR projektekben való részvétel
    • A piaci trendek követése és proaktív javaslatok tétele azért, hogy a cég vonzó maradjon, és a szabályzatok, eljárások versenyképesek maradjanak, valamint összhangban legyenek az üzleti célokkal

    • MSc. vagy BSc. diploma, lehetőleg közgazdasági területen, mint HR, pénzügy, vagy más releváns terület
    • Legalább 2-3 év tapasztalat hasonló pozícióban vagy HR, bér- és juttatás vagy controlling területen
    • Tapasztalat PowerBI vagy hasonló üzleti elemző eszközzel
    • Vállalat irányítási eszköz ismerete (Pl. SAP)
    • Folyékony angol nyelvtudás
    • Megoldásorientált hozzáállás és önálló munkavégzési képesség

    • Stabil, megbízható vállalati háttér, modern és inspiráló irodai környezet, vállalati kantin
    • Versenyképes kompenzációs csomag: éves bónusz, cafeteria, lojalitási bónusz, jubileumi ajándék, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, plusz szabadnap véradás esetén, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények
    • Rugalmas munkavégzés - Home office csomag (támogatás)
    • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség - személyes karrierfejlődés és kihívások
    • Egészségcélú juttatások - Kedvezmény a Bosch munkatársai és azok közeli hozzátartozói számára Miskolc egyik legjobb magánklinikáján az összes szakrendelés árából, szűrőnapok
    • Sport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység
    • Munkatárs ajánlási program
    • EAP – Számíthatsz ránk! program - A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában.