Elektromechanik

  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Usuwanie bieżących awarii zgłaszanych w SAP, wykonywanie prac pomocniczych w zakresie napraw magazynu automatycznego,
  • Naprawa i regeneracja uszkodzonych podzespołów,
  • Analiza przyczyn awarii i implementacja działań zapobiegawczych,
  • Realizacja planowanych przeglądów technicznych oraz TPM,
  • Współpraca w analizie awarii (ABC, 5xWhy, itd.),
  • Modyfikacje i modernizacje maszyn i urządzeń,
  • Odbiory techniczne maszyn / stanowisk / urządzeń produkcyjnych.

Kwalifikacje

  • Umiejętność odczytywania i analizy schematów i rysunku technicznego,
  • Znajomość i doświadczenie z układami mechanicznymi - pneumatyka, hydraulika,
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze
  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w obsłudze magazynu automatycznego,
  • Znajomość środowiska Sinumerik, TIA Portal i Step7,
  • Praktyczna wiedza z zakresu systemów wizyjnych (Cognex, Keyence, IFM, NeuroCheck),
  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość napędów Rexroth i Siemens,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia na życie),
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie, premia wakacyjna,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci – np. kolonie wakacyjne lub wspólne imprezy pracownicze.
Polityka prywatnościZnak firmowy