Inżynier Jakości ds. Kontaktu z Klientem

  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze automotive, rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch!

Opis stanowiska

  • Monitorowanie satysfakcji klientów oraz  aktualizacja portali klientów w zakresie reklamacji, PPAPów, specjalnych wymagań klientów (CSR),
  • Nadzorowanie zmian w zakresie specjalnych wymagań klientów i komunikowanie wewnątrz zakładu łącznie z ich skutecznym wdrożeniem,
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu Specjalnych Wymagań Klientów (CSR),
  • Budowanie i utrzymywanie ciągłych relacji z klientem oraz zapewnienie wdrożenia natychmiastowych działań u klienta w przypadku eskalacji/ reklamacji,
  • Natychmiastowe inicjowanie działań w zakładzie zgodnie z metodologią 8D i monitorowanie postępu w analizie aż do zamknięcia reklamacji,
  • Ciągła współpraca z rezydentami w zakładach klientów w celu zapewnienia satysfakcji klientów, zebrania informacji dotyczącej problemów (D2) oraz zapewnienie skutecznych działań natychmiastowych w zakładzie klienta,
  • Zapewnienie realizacji wskaźników jakościowych (ppm, cpm, czas odpowiedzi 8D, koszty zewnętrznej jakości),
  • Opracowywanie raportów, dokumentacji PPAP oraz rekwalifikacji zgodnie z wymaganiami klientów według założonego planu,
  • Koordynowanie działań, ustalanie agendy, przygotowywanie zakładu do wizyt / audytów klienta,
  • Uczestniczenie w transferach, nowych projektach (fazy C-D), zmian (ECR), udział w ustalaniu zakresu walidacji oraz zapewnienie transferu specjalnych wymagań klienta do seryjnej produkcji,
  • Współpraca z działami centralnymi sprzedaży, projektów w celu ustalenia wymagań klientów w zakresie zatwierdzenia PPAPu,
  • Raportowanie statusu reklamacji, satysfakcji klientów (dzienne, tygodniowe, miesięczne).

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe- preferowane z zakresu zarządzania jakością,
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze jakości jako kontakt z klientem w zakresie jakości lub jakości wewnętrznej - preferowana branża motoryzacyjna,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna znajomości narzędzi jakościowych (8D, PPAP, MSA),
  • Znajomości portali klientów (klienci z branży motoryzacyjnej),
  • Znajomość specyficznych wymagań klienta CSR,
  • Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz współpracy w zespole.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie, premia wakacyjna
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci – np. kolonie wakacyjne lub wspólne imprezy pracownicze
  • Praca z nowoczesnymi technologiami i przyszłościowymi produktami  do samochodów autonomicznych,
  • Bezpośrednia współpraca z topowymi klientami OEM branży automotive w zakładach na całym świecie,
  • Praca w międzynarodowym gronie z działami centralnymi jakości, projektów  oraz z rezydentami ulokowanymi bezpośrednio w zakładach klientów,
  • Ciągłe rozwijanie kompetencji w zakresie metodycznego rozwiazywania problemów jakościowych oraz Specjalnych wymagań klientów (CSR),
Polityka prywatnościZnak firmowy