Belső biztonsági munkatárs

  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Robert Bosch Elektronika Gyártó Kft.

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Köszöntünk a Bosch világában.

Az 1998-ban alapított hatvani telephely a Bosch csoport gépjármű-elektronika részlegének legnagyobb gyártó központja a világon. A vállalat fő profilja a cégcsoport mobilitási megoldások üzletágának jövőbe mutató termékei közül a vezérlő elektronikák, szenzorok, radarok és kamerarendszerek sorozatgyártása. A hatvani stratégiai célja, hogy munkavállalói szakértelmének, valamint csúcstechnológiát képviselő gyártási megoldásainak folyamatos fejlesztésével az automatizált, balesetmentes és környezetbarát autózás jövőjében aktív szerepet vállaljon.

Feladataid, amelyekkel hozzájárulhatsz közös céljaink megvalósításához:

► a létesítmény belső üzembiztonsági osztályának tagjaként biztosítani a személyek, értékek és információk védelmét;

► kialakított belső előírások alapján, biztonsági, tűzvédelmi bejárások végrehajtása, dokumentálása, a feltárt hiányosságok elhárítása;

► a kialakított biztonsági-tűzvédelmi feladatokat végrehajtása;

► logisztiai folyamatok kontrollálása, a hatályos jogszabályi és belső előírások szerint;

► vészhelyzet esetén a vészhelyzeti tervek szerinti feladatok végrehajtása.

Képzettség

Mi tesz Téged különlegessé?

► minimum középfokú végzettség (érettségi);

► személy- és vagyonőri végzettség, B kategóriás jogosítvány;

► felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

► nagyfokú rugalmasság;

► terhelhetőség;

► kiváló problémamegoldó készség;

► több műszakos munkarend vállalása (12/24, 12/48).

További információk

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

► munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása;

► nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban;

► nyelvtanulási lehetőség;

► versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag;

► széleskörű Cafeteria rendszer;

► élet- és balesetbiztosítás;

► rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival;

► ingyenes vállalati buszjáratok Budapestről és Hatvan környékéről;

► munkatársi kedvezmény több, mint 40 partnerrel;

► vállalati rendezvények;

► Bosch óvoda és iskola a gyermekek magas színvonalú oktatásáért;

► sportolási aktivitások támogatása.

Felhívjuk a figyelmedet, hogy ebben a pozícióban előfordulhat, hogy a beleegyezését követően foglalkoztatás előtti háttérellenőrzésnek (Pre-Employment Screening) kell alávetni. Ebben az esetben a toborzó személyesen felveszi Veled a kapcsolatot. A foglalkoztatás előtti háttérellenőrzéssel kapcsolatos további információkat az adatvédelmi nyilatkozatunkban találsz.

Amennyiben kérdésed van a meghirdetett pozícióval kapcsolatban, vagy folyamatban van már a kiválasztási folyamat és érdeklődni szeretnél, vedd fel velünk a kapcsolatot az alábbi e-mail címen: [email protected]

Jövőbeli munkahelyed címe: 3000 Hatvan Robert Bosch út 1.