Logista Wydziałowy

  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Składanie zamówień na komponenty, realizacja dostaw komponentów na stanowiska,
  • Obsługa systemu SAP,
  • Kontrola stanu zapasu materiałów i wyrobu gotowego,
  • Ciągłe doskonalenie procesu w zakresie przepływu materiałów,
  • Wykonywanie części zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi,
  • Realizacja zadań według ścisłe określonych procedur i dokumentacji technologicznej.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne jako atut),
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Orientacja na jakość, wysoki standard pracy, komunikatywność,
  • Dobra współpraca w zespole.
Polityka prywatnościZnak firmowy