Młodszy Inżynier Konstruktor

  • Wrocławska 43, 55-095 Mirków, Polska
  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Opis stanowiska

  • Wsparcie przy realizacji procesu konstrukcyjnego dla elementów układu hamulcowego
  • Wsparcie przy tworzeniu i zarządzaniu dokumentacją projektową​
  • Analiza i weryfikacja wymagań konstrukcyjnych oraz funkcjonalnych (techniczne oraz prawne wymagania klienta, wymagania wewnętrzne Bosch, interakcje z pozostałymi systemami typu ESP)​
  • Weryfikacja założeń konstrukcyjnych na podstawie wyników laboratoryjnych testów statycznych, dynamicznych oraz testów pojazdów „demo” na torze testowym (u klienta lub w innych lokacjach Bosch)​
  • Wsparcie w procesie konstrukcyjnym, fazie prototypowania ​i walidacji oraz współudział we wdrażaniu do produkcji nowych aplikacji​
  • Współpraca z kluczowymi producentami aut osobowych na rynku międzynarodowym​
  • Tworzenie oraz zarządzanie podstawową dokumentacją techniczną (modele 3D, rysunki 2D, BOM)​
  • Współpraca z innymi działami R&D w lokalizacjach Bosch ​w Europie i na Świecie

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne​
  • Znajomość programów typu CAD: NX, CATIA, Creo​
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych​
  • Dobra znajomość GD&T​
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe jako stażysta w dziale R&D/ w kołach naukowych lub w charakterze młodszego konstruktora​
  • Doświadczenie w pracy w branży automotive mile widziane​
  • Dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki mile widziany​
  • Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych​
  • Motywacja do rozwoju w obszarze konstrukcji

Filmy do obejrzenia

Polityka prywatnościZnak firmowy