Adótanácsadó (Határozott idejű szerződés)

  • Budapest, Gyömrői út, Hungary
  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Robert Bosch Kft.

Cég leírása

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Köszöntünk a Bosch világában.

A Bosch Budapesti Fejlesztési Központja 2005-ben nyitotta meg kapuit. Mára egy jelentős kutató-fejlesztő központtá nőtte ki magát a Bosch világán belül, ahol a fejlesztési projektek a főbb mobilitási trendekre fókuszálnak: legyen szó önvezető, elektromos vagy hálózatba kapcsolt járművekről. Több, mint 2400 mérnök dolgozik komplex autóipari termékeken számos mérnöki szakterületet képviselve a szoftverfejlesztéstől egészen a mechanikai és elektronikai tervezésig. Ötleteid, olyan termékek részei lesznek világszerte, amelyek hozzájárulnak az élet jobbá és biztonságosabbá tételéhez.

Állás leírása

Főbb feladatok:

► Adóbevallások, adókalkulációk elkészítése és ellenőrzése

► Éves zárás során adózási feladatok koordinálása, zárási teendők teljesítése    adófolyószámlák egyeztetése

► Szerződések véleményezése adózási szempontból

► Társosztályokkal való együttműködés, tanácsadás

► Mindennapi munka során felmerülő adózási kérdések megoldása

► Kapcsolattartás adóhatósággal, állásfoglalások kérése

► Adóellenőrzések irányítása

► Külföldi/belföldi projektekben való részvétel

► Transzferár dokumentáció elkészítése

► Adójogszabályok figyelése és ezek implementálása

► Folyamatok felülvizsgálata, kiépítése adózási szempontból

Képzettség

Amit elvárunk:

► Felsőfokú gazdasági végzettség és adótanácsadói képesítés

► Legalább 5 év releváns, adózási területen szerzett tapasztalat

► Középfokú angol nyelvtudás

► SAP használatában szerzett releváns tapasztalat

► MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel és PowerPoint használat szükséges a napi munkához)

► Önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás és pontosság

► Logikus gondolkodás, rendszerszerű szemlélet, gyors felfogóképesség

► Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

További információk

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

rugalmas munkaidő | juttatások és szolgáltatások | gyermekgondozási támogatások | orvosi szolgáltatások | dolgozói kedvezmények | különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek | helyi parkolás | étkeztetés | jó tömegközlekedési lehetőségek | tér kreativitásnak | városi infrastrukúra |

Kérlek, az angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

A szerződés határozott időtartamra szól, 2023.02.15-ig.

Videók

Adatvédelmi irányelvekLenyomat