Projektvezető (Autóipari vevői projekt terület) #Maklár

  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Robert Bosch Automotive Steering Kft.

A Boschnál kiváló minőségű, lelkesedést kiváltó és az emberek életét gazdagabbá tevő technológiák és szolgáltatások kigondolásával formáljuk a jövőt. Sziklaszilárd ígéretet tettünk dolgozóinknak: együtt fejlődünk, élvezzük a munkánkat, és kölcsönösen inspiráljuk egymást. Üdvözlünk a Boschnál.

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. egri és maklári gyára autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon a világ legnevesebb autógyárai számára. Az „Életre tervezve” mottóval összhangban az automatizált vezetés megteremtésén, a jövő önvezető autóinak megvalósításán dolgozunk.

Projekt vezetőként, a projekt team-mel együtt te fogod biztosítani azt, hogy a vevő műszaki és minőségügyi elvárásainak mindenben megfelelő termék időben és az elvárt költségszinten gyártásba kerüljön.

A Te feladataid:

  • Vevői projektek időtervének elkészítése és egyeztetése
  • Projekt/új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Nemzetközi projekt team (6-10fő) irányítása, feladatok kiosztása és nyomon követése a társosztályokkal (Fejlesztés, Beszerzés, Logisztika, Kontrolling)
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Belső és külső megbeszélések szervezése, vezetése, vevői látogatások koordinálása
  • Jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése
  • Kapcsolatépítés más gyáregységek projektvezetőivel ugyanazon vevő jobb kiszolgálása érdekében
  • Költségek tervezése, nyomon követése, eltérés esetén intézkedések meghatározása

Képzettség

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Jó kommunikációs motivációs és probléma megoldó készség
  • Tapasztalat a strukturált munkaszervezés és irányítás terén, projektvezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Jó prezentációs készség
  • Célorientált, proaktív személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (Német nyelv ismerete előny)
  • Az SAP és MS Project ismerete előnyt jelent

További információk

Amit ajánlunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, modern és inspiráló munkakörnyezet, vállalati kantin.
  • Versenyképes kompenzációs csomag: Éves bónusz, SZÉP kártya juttatás, jubileumi bónuszrendszer, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények.
  • Rugalmas munkavégzés, home office támogatás
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, egyéni karrierút
  • Sport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység.
  • Munkatárs ajánlási program
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjárat
  • Folyamatos képzési lehetőség a Bosch képzési és fejlesztési rendszerének köszönhetően
  • EAP – Számíthatsz ránk! program - A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában.
  • Speciális egészségügyi szűrőprogram.

Kérlek, amennyiben van lehetőséged, angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

Ha további információra van szükséged, fordulj hozzánk bizalommal a +36 80 18 08 01 telefonszámon. Kollégáink munkanapokon 08:00 és 16:00 óra között segítenek a válaszadásban.