Gyakornok minőségbiztosítás-szériatámogatás területre

  • Miskolc, Robert Bosch park 1, 3526 Hungary
  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Robert Bosch Power Tool Elektromos Szerszámgyártó Kft.

Cég leírása

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Állás leírása

•  Minőségbiztosítási mérnökök/technikusok napi munkájának támogatása

•  Mintagyártási riportok dokumentálása

•  Tesztmegrendelések lebonyolítása

•  Alapanyag reklamációk előkészítése

•  Beépülő alkatrészek és késztermékek méréses vizsgálata

•  Zárolási esetek dokumentálása

•  Garanciamunka támogatása

•  Részvétel csoportos probléma elemzésekben

Képzettség

Elvárások:

•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret ( Word, Excel,Outlook, Power Point)

•  Jó probléma megoldó képesség

•  Munkaidő: heti 40 h

Előny:

•  Műszaki (gépész/villamos) szakirány

•  Minőségbiztosítási eszközök ismerete

•  Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődési lehetőség

• Lehetőség a nyelvtudás és kommunikációs készség fejlesztésére

• Aktív együttműködés a vállalat más osztályaival/területeivel

• Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat

További információk

Adatvédelmi irányelvekLenyomat