Office Assistant

  • Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa, Polska
  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych , technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

W obszarze Internetu Rzeczy (IoT), zautomatyzowanego prowadzenia samochodów, aplikacji Smart Home, dzięki innowacyjnym pomysłom stale wyznaczamy nowe standardy, tak by stworzyć zintegrowaną przyszłość. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie , pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Opis stanowiska

Twój udział w tworzeniu innowacji:

Jeżeli jesteś osobą młodą, która ma status studenta i poszukujesz pracy w międzynarodowym środowisku oraz chcesz wypróbować swoich sił
w młodym zespole pełnym zaangażowania i inicjatywy zapraszamy do
nas :) Do Twoich obowiązków będzie należało:

Wsparcie sekretariat działu IT w kilku z poniższych obszarów:

  • Kompleksowe wsparcie administracyjne zespołu
  • Przygotowywanie zamówień, zestawień i prezentacji
  • Rozwijanie i praca nad komunikacją wewnętrzną
  • Wsparcie w działaniach marketingowych i employer brandingowych (udział w targach pracy, konferencjach)
  • Zarządzanie procesem onboardingowym
  • Organizacja podróży służbowych
  • Czuwanie nad obiegiem dokumentów (wersje papierowej i elektroniczne)

Kwalifikacje

Czym się wyróżniasz:

  • Posiadasz co najmniej 1-2 lata doświadczenia w pracy biurowej
  • Masz status studenta
  • Lubisz pracować w zespole
  • Z nasz język angielski na poziomie min. B2
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MsOffice (Excel, PowerPoint)
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • Jesteś osobą skrupulatną oraz samodzielną

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Oferujemy umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Ciekawe zadania i obowiązki w firmie o globalnym zasięgu i pozycji lidera w branży
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Z czasem duża samodzielność w pracy codziennej

Filmy do obejrzenia

Polityka prywatnościZnak firmowy