Inżynier ds. narzędzi

  • ul. Prosta 21, Goleniów, Poland
  • Pełny etat
  • Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie.

Naszym pracownikom oferujemy:

- Zatrudnienie na postawie umowy o pracę (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)
- Możliwości zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju
- Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty firm należących do BOSCH - nawet do 40%, bony na święta, imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników, spotkania i wyjścia firmowe, nowoczesna stołówka z własną kuchnią - posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych

Opis stanowiska

- Koordynacja pracy narzędziowni
- Udział w projektowaniu nowych narzędzi i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej
- Nadzór nad wdrożeniami nowych narzędzi
- Zapewnienie wsparcia m.in. dla inżynierów procesu oraz operatorów maszyn w zakresie korzystania z narzędzi
- Inicjowanie działań optymalizujących wykorzystania narzędzi
- Współpraca z firmami zewnętrznymi

Kwalifikacje

- Doświadczenia związane z pracą w narzędziowni
- Wiedzy z obszaru materiałów wykorzystywanych do produkcji narzędzi
- Umiejętności pracy w zespole i otwartości na nowości techniczne
- Umiejętności czytania i tworzenia rysunków technicznych (CAD)
- Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Filmy do obejrzenia