Kontroler jakości

  • ul. Prosta 21, Łozienica, Poland
  • Pełny etat
  • Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie.

Naszym pracownikom oferujemy:

- Zatrudnienie na postawie umowy o pracę (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)
- Możliwości zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju
- Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty firm należących do BOSCH - nawet do 40%, bony na święta, imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników, spotkania i wyjścia firmowe, nowoczesna stołówka z własną kuchnią - posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych

Opis stanowiska

Do Twoich zadan należeć będzie:

- nadzorowanie procesu produkcyjnego i zapewnianie, że wyrób gotowy osiągnie zakładane standardy jakości
- przeprowadzanie audytów procesu produkcyjnego
- promowanie wewnętrznych Zasad Jakości i edukacja pracowników z tego zakresu
- wsparcie inżyniera jakości w analizach problemów jakościowych
- proponowanie działań korygujących i zapobiegawczych do zaobserwowanych niezgodności
- zbieranie i analiza danych jakościowych. przygotowywanie wykresów KPI
- realizowanie procesu nadzoru nad wyrobem i materiałem niezgodnym
- Rralizowanie działań związanych z reklamacjami do dostawców
- prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości

Kwalifikacje

Potrzebujemy, abyś posiadał/a:

- wykształcenie średnie
- kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej (doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości mile widziane, ale nie konieczne)
- umiejętność posługiwania się suwmiarką oraz grubościomierzem
- umiejętność czytania prostych rysunków technicznych
- podstawowa umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
- Znajomość podstaw związanych z audytowaniem procesów lub kontrolą jakości wyrobu

Filmy do obejrzenia