Asystent w dziale IT (umowa na okres 1 roku)

  • Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa, Polska
  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr
konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć
wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze Internetu Rzeczy (IoT), zautomatyzowanego prowadzenia samochodów, aplikacji Smart Home, dzięki innowacyjnym pomysłom stale
wyznaczamy nowe standardy, tak by stworzyć zintegrowaną przyszłość. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym
świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Opis stanowiska

Twój udział w tworzeniu innowacji:

Będziesz wspierać sekretariat działu IT w kilku z poniższych obszarów:

  • Wsparcie w działaniach marketingowych i employer brandingowych (udział w targach pracy, konferencjach)
  • Rozwijanie i praca nad komunikacją wewnętrzną
  • Kompleksowe wsparcie administracyjne
  • Przygotowywanie zamówień, zestawień i prezentacji
  • Organizacja podróży służbowych
  • Czuwanie nad obiegiem dokumentów (wersje papierowe i elektroniczne)

Kwalifikacje

Czym się wyróżniasz:

  • Posiadasz co najmniej 1-2 lata doświadczenia w administracji biurowej
  • Lubisz pracować w zespole
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MsOffice (Excel, PowerPoint)
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • Jesteś osobą skrupulatną oraz dokładną

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku