Trener Techniczny (w dywizji Automotive Aftermarket)

  • Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa, Polska
  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy   efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 375,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Opis stanowiska

Twój  udział  w tworzeniu innowacji :

  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników serwisów samochodowych w Centrum szkoleniowym Bosch w Warszawie
  • Tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych na podstawie  dokumentacji technicznej Bosch oraz własnego doświadczenia
  • Zakres szkoleń: diagnostyka samochodów osobowych z silnikami diesla, samochody hybrydowe i elektryczne

Kwalifikacje

Czym  się wyróżniasz:

  • Masz wykształcenie techniczne wyższe, preferowane – profil samochodowy
  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń technicznych
  • Mile widziane doświadczenie pracy w serwisie samochodowym
  • Jesteś dynamiczny/a, samodzielny/a w działaniu, masz własne pomysły i potrafisz je realizować
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Posługujesz się językiem angielskim – na poziomie swobodnej komunikacji min. B2

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
  • Praca wśród ekspertów – Twoim przełożonym będzie doświadczony Manager Bosch
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy
  • Szeroka oferta szkoleń, konferencji i webinarów
  • Stały kontakt z nowościami techniki motoryzacyjnej
  • Prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe