Technik ds. pomiarów jakościowych

  • Wrocławska 43, 55-095 Mirków, Polska
  • Pełny etat
  • Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Pomiary komponentów i wyrobów gotowych na maszynie CMM
  • Tworzenie programów pomiarowych na maszynie CMM
  • Wykonywanie pomiarów rysunkowych z wykorzystaniem innych urządzeń pomiarowych takich, jak: mikroskop, projektor, profilometr, twardościomierz
  • Prowadzenie rejestru pomiarów oraz archiwizacja wyników
  • Nadzór nad dokumentami związanymi z działalnością laboratorium (normy, procedury, instrukcje pracy)
  • Utrzymanie zasad 5S i TPM w laboratorium

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w pomiarach z użyciem maszyny CMM
  • Praktyczna umiejętność korzystania z modeli 3D
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość innych urządzeń pomiarowych oraz ich praktyczne stosowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji w j.angielskim, tworzenie krótkich prezentacji dotyczących metod pomiarowych)
  • Dokładność, systematyka, elastyczność w podejściu do pracy
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Umowa o pracę, szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, nauki języków, szkolenia)
  • Szkolenia techniczne i z kompetencji miękkich
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy

Filmy do obejrzenia