Magazynier/operator wózków widłowych

  • Goleniów, Goleniów, Poland
  • Pełny etat
  • Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie.

Opis stanowiska

Pracując w naszej firmie jako magazynier/operator wózków widłowych będziesz obsługiwał/a (w zależności od doświadczenia) wózki czołowe, pociąg logistyczny lub wózek boczny wysokiego składowania.

Co możemy Ci zaoferować:

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na okres próbny od pierwszego dnia, druga umowa jest na czas nieokreślony - nie szukamy ludzi na sezon, ale na wiele lat
- stawkę godzinową 20zł brutto
- premię miesięczną do 15% pensji zasadniczej
- możliwość rozwoju i wzrostu wynagrodzenia
- praca w dobrych warunkach - na ogrzewanej hali w bezpiecznych warunkach
- benefity: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta mulfisport, prywatna opieka medyczna, zniżki na produkty firm należących do grupy Bosch - nawet do 40%!, bony na święta, imprezy mikołajkowe dla Waszych dzieci, spotkania i wyjścia firmowe, nowoczesna kantyna i posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych
- pracę w fajnej atmosferze, w zespołach kilku-kilkunastoosobowych od poniedziałku do piątku (czasami z nadgodzinami w sobotę)
- Ewentualne nadgodziny rozliczane wg kodeksu pracy

Kwalifikacje

Potrzebujemy, żebyś posiadał/a:

- Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi
- Gotowość do pracy na pełny etat od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
- Doświadczenie na stanowisku magazyniera/operatora wózków jezdniowych

Filmy do obejrzenia