Gyakornok személyügyi osztályra

  • Miskolc, Robert Bosch park, 3526 Hungary
  • Intern
  • Legal Entity: Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

Company Description

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Bosch csoport világszintű hírnévnek örvendhet mind a gépjármű technológiában, mind pedig az ipari technológiák és a fogyasztási cikkek piacán. Ehhez a sikerhez jelentősen hozzájárultak a Bosch miskolci telephelyei, köztük a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. is. Munkatársaink méltán vívták ki elismerésünket: ezt a sikert legfőképpen a kollégáink erőfeszítéseinek és hozzáértő munkájuknak köszönhetjük. A folyamatos fejlődés eredményeképpen, mára csaknem négyezer munkavállaló dolgozik azon, hogy a Miskolcon előállított autóelektromossági alkatrészek a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon jussanak el a felhasználókhoz. Európa összes országába, valamint Ausztráliába és az Egyesült Államokba is beszállítunk a világ legnevesebb autógyárainak.

Job Description

•      HR Business Partnerek támogatása

•      Adminisztrációs feladatok ellátása

•      HR rendszerek kezelése

•      Dokumentumok előkészítése, nyomonkövetése

•      Megbeszélések, interjúk szervezése

•      Kapcsolattartás társosztályokkal, munkavállalókkal

Qualifications

• Jó szervezőkészség

• Pontosság, precizitás

• Jó kommunikációs készség

• Angol nyelvtudás

• MS Office készség szintű használata

• Rugalmasság

Additional Information

A gyakornoki programunk remek lehetőséget kínál azon pályázóink számára, akik tanulmányaik mellett szeretnék kipróbálni magukat egy multinacionális környezetben. A munkavégzés Miskolcon, a világ egyik legnagyobb autóipari beszállító és kéziszerszám-összeszerelő gyárában történik, ahol a gyakornokok szakmai tapasztalat mellett, megismerhetik a munka világát, bepillantást nyerhetnek egy gyár mindennapjaiba. Vállaltunknál lehetőség van heti 20, 25, 30, 35 és 40 órás munkarendben dolgozni, mely későbbiekben bármikor módosítható. A rugalmas munkarend könnyedén beilleszthető a mindennapokba, így kiválóan összehangolható a tanulmányokkal vagy magánélettel.

A munkáért gyakornokaink a bérezés mellett egyéb béren kívüli juttatásokban részesülnek, mint például az étkezési támogatás vagy az útiköltség támogatás. A későbbiekben pedig ingyenes tréningeken, képzéseken, nyelvórákon vehetnek részt. Ezeken felül városszerte számos kedvezmény és lehetőség várja dolgozóinkat. Amennyiben a gyakornoki programunk felkeltette az érdeklődésed és szeretnél jelentkezni hozzánk, kattints a lent található „Érdekel” fülre, ahol 5 kattintással 30 másodperc alatt jelentkezésed hozzánk kerül.

Privacy Policy