Gyártósori vezető Utánpótlási Program (Power Tool üzletág)

  • Miskolc, Robert Bosch park 1, 3526 Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Robert Bosch Power Tool Elektromos Szerszámgyártó Kft.

Cég leírása

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére.

A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Állás leírása

A Robert Bosch Power Tool Kft. Gyártósori vezető Utánpótlási Programja karrierépítési lehetőséget kínál. A programba bekerülő kollégák lehetőséget kapnak a gyár különböző területeinek megismerésére, az egyes munkafolyamatok elsajátítására. Ezzel egyidőben számos szakmai képzésen, vezetői és egyéb tréningen való részvételt biztosítunk a szakmai fejlődés érdekében.

A program felépítése, feladatok:

1. szakasz:

  • A gyártási folyamatok és a gyártósori dolgozók munkájának megismerése
  • Részvétel képzéseken, tréningeken
  • Vezetői készségek elsajátítása

2. szakasz:

  • Tapasztalatszerzés gyártósori dolgozók közvetlen vezetésében
  • 6-10 fős csapat irányítása, a gyártás igényeihez igazodva
  • Szakmai képzéseken való részvétel

3. szakasz: A programból kikerülve lehetőséged nyílik magasabb pozíció betöltésére, ahol az alábbi feladataid lesznek:

  • 6-15 fős gyártósori csapat közvetlen irányítása, a gyártás igényeihez igazodva
  • Felelősségvállalás a csapat tagjaiért, a gyártósori termékek minőségéért
  • Határidők teljesítése, gyári folyamatok betartása, betartatása

Képzettség

  • Középfokú végzettség (érettségi) és/vagy alapfokú műszaki végzettség

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)

  • Kiváló kommunikációs készség, jó emberismeret

  • Szériagyártásban szerzett tapasztalat (min. 1-2 év), kisebb csoport vezetésében szerzett gyakorlat, SAP és angol nyelv ismerete előnyt jelent

További információk

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

Szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (ingyenes oktatások, tréningek), fiatal és innovatív csapatban zajló munka, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer, Bosch dolgozói kedvezmények városszerte, ingyenes védőoltás és egészségmegörző szűrővizsgálati programok, dolgozói ajánlási rendszer, széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyerekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok.

Adatvédelmi irányelvek