Rexroth - Értékesítő mérnök mobil hidraulika területre

  • Budapest, Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Bosch Rexroth Kft.

Cég leírása

A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz százalékos tulajdonú
leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi
releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a
hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika
területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók
valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával
kielégíteni.

Állás leírása

  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése főként mobil hidraulika területen
  • Értékesítő kollégák munkájának technikai támogatása
  • Piackutatás elvégzése Magyarországon és az Adria-régióban
  • Terméktámogatási feladatok ellátása
  • Műszaki kérdések megválaszolása
  • Együttműködés szerződéses partnerekkel, más üzleti területekkel
  • Árajánlatok készítése és utánkövetése

Képzettség

  • 2-5 éves értékesítői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Érdeklődés mobil gépészet és applikációk iránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Projektszemlélet
  • Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés
  • Proaktivitás, strukturáltság, csapatmunkára való képesség

További információk

  • Rugalmas munkaidő
  • Gyermekgondozási támogatások, orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  •  Helyi parkolás
  • Tér a kreativitásnak

Videók

Adatvédelmi irányelvek