Rexroth - Műszaki kivitelező munkatárs (2 év határozott idő)

  • Budapest, Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • Legal Entity: Bosch Rexroth Kft.

Cég leírása

A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz százalékos tulajdonú
leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi
releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a
hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika
területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók
valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával
kielégíteni.

Állás leírása

  • Részvétel egy nagyszabású színházi, színpadtechnikai projektben
  • Az építésvezető mindennapi munkájának támogatása
  • A kiadott feladatok nyomon követése
  • Építési napló vezetése az építésvezető instrukciói alapján
  • A helyszíni építési munkálatokon történő folyamatos részvétel
  • A helyszíni munkavégzés koordinációja, riportálás az építésvezetőnek
  • A projekt kivitelezése alatt esetlegesen felmerülő egyéb feladatok elvégzése

Képzettség

  • Önálló munkavégzés
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office programok, Internet)
  • Német nyelvismeret előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Belső motiváció, a feladatok rendes, precíz és gyors elvégzésére
  • Udvarias és toleráns magatartás
  • 3-5 éves munkatapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Középfokú műszaki tanulmányok

További információk

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

  • Rugalmas munkaidő
  • Gyermekgondozási támogatások
  • Orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Helyi parkolás
  • Tér a kreativitásnak
  • Városi infrastruktúra

Videók

Adatvédelmi irányelvek