Technik Elektromonter

  • Pełny etat
  • Model pracy: Hybryda
  • Miasto: Wrocław
  • Czas trwania zatrudnienia: Stałe

Opis firmy

Averna Sp. z o.o. jest integratorem systemów pomiarowych i testujących. Jesteśmy częścią globalnej firmy Averna dostarczającej swoje rozwiązania inżynieryjne dla największych firm technologicznych świata. Nasze kompetencje pozwalają na dostarczenie rozwiązań „pod klucz” w dziedzinach akwizycji oraz przetwarzania sygnałów elektrycznych i nieelektrycznych, systemów wizji maszynowej oraz kontroli procesów produkcyjnych.

Opis stanowiska

Technik w naszej firmie zajmuje się montażem maszyn począwszy od montażu mechanicznego poprzez elektroniczny / elektryczny, a także pneumatyczny czy też hydrauliczny. Osoba na tym stanowisku odpowiada za montaż zgodnie z dostarczoną dokumentacją przy zachowaniu odpowiedniej jakości i czasu realizacji powierzonych zadań. W ramach swojej pracy współpracuje z innymi działami w tym z zespołem mechanicznym, zespołem automatyków, programistów i innymi.

Do podstawowych obowiązków należą:

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
  • Budowa maszyn zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną (w tym: modele 3D, rysunki techniczne, schematy elektryczne, schematy pneumatyczne), w oparciu o wytyczne normatywne oraz własne doświadczenie
  • Wykonywanie pomiarów wielkości elektrycznych oraz nieelektrycznych, odpowiednia ich analiza i interpretacja
  • Posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi (m.in: multimetry, zasilacze regulowane, oscyloskopy, generatory, suwmiarki, szczelinomierze, śruby mikrometryczne, przetworniki wielkości nieelektrycznych, itp.)
  • Posługiwanie się narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami (m.in: klucze dynamometryczne, szlifierki kątowe, lutownice, wiertarki, wkrętarki, itp.)
  • Analiza poprawności działania wytworzonych podzespołów, systemów, urządzeń elektrycznych pod kątem mechanicznym, elektrycznym, a także pneumatycznym
  • Podążanie za procesami i procedurami wewnątrz zakładowymi
  • Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne (mechanika, elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechatronika)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – co najmniej 1 rok
  • Doświadczenie instalatorskie w zakresie okablowań elektrycznych i teletechnicznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydraulicznych będzie dodatkowym atutem
  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Sumienność, staranność, dokładność w działaniu, pozostawanie otwartym na nowe rozwiązania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Otwartość na odbywanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Umiejętność obsługi komputera oraz podstawowych narzędzi z pakietu Office
  • Wysoka sprawność manualna

Dodatkowe informacje

Co oferujemy? 😊

Kameralną i przyjazną atmosferę w pracy, darmową pyszną kawę z ekspresu, herbaty i soki, darmowy parking oraz:

  • bezpieczeństwo zatrudnienia
  • jasny system wynagrodzeń
  • imprezy, eventy integracyjne
  • nauka języka angielskiego (100% płatne przez Pracodawcę)
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna (szeroki wachlarz usług)
  • i wiele innych

A po okresie próbnym ubezpieczenie na życie oraz program emerytalny 😊