Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji / Młodszy Inżynier Mechanik

  • Pełny etat
  • Model pracy: W biurze
  • Miasto: Kraków
  • Czas trwania zatrudnienia: Tymczasowy

Opis firmy

Averna Sp. z o.o. jest integratorem systemów pomiarowych i testujących. Jesteśmy częścią globalnej firmy Averna dostarczającej swoje rozwiązania inżynieryjne dla największych firm technologicznych świata. Nasze kompetencje pozwalają na dostarczenie rozwiązań „pod klucz” w dziedzinach akwizycji oraz przetwarzania sygnałów elektrycznych i nieelektrycznych, systemów wizji maszynowej oraz kontroli procesów produkcyjnych.

Opis stanowiska

Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji / Młodszy Inżynier Mechanik będzie częścią multidyscyplinarnego zespołu inżynieryjnego zajmującego się rozwojem i integracją zautomatyzowanych systemów testowych do produkcji i projektowania systemów walidacji złożonych produktów elektronicznych.

Obowiązki:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej produktów
  • Bieżąca aktualizacja ww. dokumentów, zarządzanie ich zmianami
  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentacji technicznej w systemie
  • Udział w ocenie zgodności produktów zgodnie z wymaganiami norm i dyrektyw
  • Modelowanie 3D maszyn i komponentów do maszyn
  • Przygotowywanie rysunków wykonawczych 2D
  • Tworzenie list materiałowych BOM
  • Inspekcja jakości dostarczonych komponentów
  • Współpraca i wsparcie pozostałych pionów działu inżynieryjnego oraz produkcji

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria mechaniczna lub pokrewne)
  • Znajomość rysunku technicznego maszynowego i zasad tolerancji
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość programu SolidWorks
  • Znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność

Dodatkowe informacje

Co oferujemy? 😊

Kameralną i przyjazną atmosferę w pracy, darmową pyszną kawę z ekspresu, herbaty i soki, darmowy parking oraz:

  • bezpieczeństwo zatrudnienia
  • jasny system wynagrodzeń
  • imprezy, eventy integracyjne
  • nauka języka angielskiego (100% płatne przez Pracodawcę)
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna (szeroki wachlarz usług)
  • i wiele innych

A po okresie próbnym ubezpieczenie na życie oraz program emerytalny 😊