Junior Business Analyst

  • Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

AUTO1 Group jest europejskim liderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 200 osób.

W związku z szybkim rozwojem firmy, szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu Business Analytics. Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, dołącz do nas na stanowisko Junior Business Analyst! Czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska

Opis zadań:

  • Przygotowanie raportów,  analiza danych i ich interpretacja na potrzeby Zarządu oraz poszczególnych departamentów

  • Wizualizacja danych w oparciu o odpowiednie wskaźniki KPI i dostępne narzędzia raportowe

  • Optymalizacja i usprawnianie procesów raportowania

  • Udział w projektach na rzecz rozwoju procesów dotyczących codziennych działań w firmie

  • Wdrażanie automatyzacji

Wymagania:

  • Student III - V roku lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki: Analiza Biznesowa, Metody ilościowe, Finanse)

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność konstruowania zapytań SQL (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office lub Google Workspace (z naciskiem na MS Excel i Google Sheets)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze

  • Praktyczna znajomość języka Python i/lub AppScript/JavaScript będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy

  • Otwartość firmy na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych i wiele więcej)