.NET Developer (BP)

  • Pełny etat

Opis firmy

Naszą misją jako firmy świadczącej usługi w obszarze IT jest dostarczanie naszym Klientom na całym świecie najlepszych rozwiązań. Udaje się to nam dzięki analizie potrzeb Klientów oraz dopasowaniu ich do umiejętności i aspiracji naszych pracowników. Dlatego jedną z naszych głównych motywacji jest zapewnienie każdemu Pracownikowi i Konsultantowi satysfakcjonującego doświadczenia. Dołączenie do nas oznacza bycie częścią społeczności o różnorodnych osobowościach. Zacznij swoją przygodę z ALTER SOLUTIONS!

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania
  • Podnoszenie jakości kodu
  • Autorskie testowanie wytworzonego kodu
  • Prowadzenie przeglądów kodu
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej
  • Współpraca z działem biznesowym oraz członkami zespołu developerskiego

Kwalifikacje

  • 3+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii .NET framework (WinForms, .NETCore, ASP.NET) i języka C#
  • Znajomość zagadnień webowych (WebService, REST, ASP.NET, HTML, CSS)
  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MS SQL, Oracle)
  • Umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Znajomość języka Polskiego na poziomie C1

Mile widziane

  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • Znajomość narzędzi: Jenkins, SonarQube, SoapUI

Dodatkowe informacje

  • Lokalizacja: hybryda, Warszawa (2 dni w miesiącu z biura)
  • Forma zatrudnienia: B2B
  • Stawka: do 145 zł/h netto +VAT

Co oferujemy:

  • Dostęp do projektów lokalnych i międzynarodowych - Klienci z Francji, Niemiec, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Beneluksu.
  • Wsparcie rozwoju zawodowego – szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach, lekcje języków obcych oraz szkolenia z umiejętności miękkich dofinansowane są do 2 000 zł.
  • Elastyczność - wybierasz formę współpracy: zatrudnienie lub umowę B2B.
  • Bonus za polecenie Kandydatów do 10 000 zł.
  • W pełni opłacona karta medyczna Medicover.
  • Karta Multisport.
  • Dostęp do platformy Wellbee
  • Regularne imprezy integracyjne i upominki.
  • Mobility Program.
  • Długoterminowa współpraca.

If You applied for this position the Controller of your personal will be  ALTER SOLUTIONS POLSKA Sp. z o.o., with its registered office at Przyokopowa 31, 01-208 Warsaw. The personal data provided by you will be processed for the purpose of the recruitment process and for future recruitment processes. You will have the right too choose one or both options on next page.

You have the right to access the content of your data, request their rectification, erasure, restriction of processing, the right to data portability, the right to object to the processing of your data and the right to lodge a complaint to the President of the Personal Data Protection Office.