Education and Merchant Development Specialist

  • Warszawa, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Wesprzesz dział komercyjny w kontakcie i obsłudze klientów obcojęzycznych
  • Będziesz prowadzić szkolenia dotyczące użytkowania platformy Allegro dla zagranicznych klientów (rejestracja, wstawianie ofert, bieżąca obsługa)
  • Przygotujesz prezentacje, filmiki i webinaria obrazujące funkcjonalności Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do międzynarodowego zespołu ekspertów, który odpowiada za rozwój klientów zagranicznych
  • Zyskasz realny wpływ na efektywność sprzedaży nowych merchantów
  • Będziesz na co dzień pracować w j. angielskim z dużymi, międzynarodowymi markami

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Biegle posługują się językiem angielskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • Są otwarte i łatwo nawiązują nowe kontakty
  • Nie boją się wystąpień publicznych
  • Są terminowe i bardzo dobrze organizują swoją pracę
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Wyślij nam swoje CV i dołącz zespołu International Sellers!