Project Support Specialist - Delivery Experience

  • Warszawa, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za monitorowanie oraz search rynkowy w obszarze logistyki i e-commerce
  • Weźmiesz czynny udział w rozwoju istniejących projektów w ramach rozwiązań Delivery Experience
  • Będziesz współpracował z działami nowoczesnego marketingu( KV/LP, Kreacje/ Mailing/ budowy profili/ etc.)
  • Zadbasz o odpowiedni timing prowadzonych projektów oraz będziesz dostarczać niezbędne dane wspierające ich realizację
  • Będziesz blisko współpracować z obszarem najnowocześniejszej na rynku technologii

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zyszkasz realny wpływ na realizację działań w obszarze logistyki w Allegro
  • Będziesz współpracować z ekspertami różnych działów w firmie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Dołączysz do środowiska ceniącego proaktywność oraz umożliwiającego realizację swoich pomysłów

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w bardzo profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają min. 3 lata doświadczenia w cross-zadaniowym środowisku w obszarze przygotowywania rekomendacji i wyciągania wniosków biznesowych
  • Są kreatywne, otwarte, nastawione na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Potrafią myśleć logicznie i argumentować swoje pomysły
  • Cenią sobie pracę zespołową, są otwarte na feedback i ciągły rozwój
  • Znają bardzo dobrze pakiet MS Office (głównie Excel i PowerPoint)
  • Posługują się bardzo dobrze językiem angielskim
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!