API Support Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz informować o zmianach, które wprowadzamy w publicznym API Allegro. Przygotujesz treści i opublikujesz je w portalach informacyjnych o API - newsy, poradniki, dokumentacja zasobów, etc
  • Będziesz wspierać proces migracji ze starego API na nowe
  • Będziesz współpracować z Product Managerami i zespołami developerskimi, by przygotowywać opis zmian i jak najlepiej je zrozumieć - tak, aby umiejętnie wspierać użytkowników API Allegro
  • Zadbasz o wsparcie klientów API - będziesz odpowiadać na zgłoszenia mailowe i na forum API. Dodatkowo weźmiesz udział w rozmowach, spotkaniach i poprowadzisz szkolenia z kluczowymi partnerami API Allegro

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu, który wspiera klientów jednego z najbardziej rozbudowanych API na polskim rynku oraz kompletuje wiedzę o nowościach, które się w nim pojawiają
  • Dowiesz się, jak pracuje dział Technologii i w jaki sposób projektujemy, testujemy, wdrażamy i rozwijamy funkcjonalności naszego serwisu

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Dostęp do bezpłatnych szkoleń (m.in. z języka angielskiego)

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Mają wiedzę techniczną. Zawsze starają się dotrzeć do sedna danego problemu. Myślą rozwiązaniami, a nie problemami
  • Mają doświadczenie w prowadzeniu wsparcia technicznego
  • Umieją czytać formaty XML, JSON, etc
  • Dobrze znają HTML i CSS
  • Są biegli w strukturyzowaniu i przekazywaniu wiedzy
  • Doskonale posługują się językiem polskim - wiedzą, jak go używać, by skutecznie, zrozumiale i poprawnie prowadzić komunikację i wsparcie
  • Potrafią świetnie organizować swoją pracę
  • Wiedzą jak budować dobre relacje, które skutkują trwałą i dobrą współpracą
  • Potrafią rozmawiać o kwestiach technicznych w języku angielskim
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!