Executive Assistant

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca:

  • Będziesz wspierać zespół zarządzający Allegro w jego codziennych zadaniach

  • Weźmiesz odpowiedzialność za zarządzanie kalendarzami spotkań, co obejmuje m.in:

    • rezerwację czasu na poszczególne działania członków zespołu zarządzającego z uwzględnieniem ich kalendarzy

    • ustalanie priorytetów w przypadku konfliktów, które mogłyby zakłócić terminowe wykonanie zobowiązań - w ścisłej współpracy z pozostałymi Executive Assistants

  • Wesprzesz zespół w przygotowywaniu prezentacji (Power Point, Google Suit)

  • Zajmiesz się aranżowaniem, koordynacją i obsługą logistyki spotkań biznesowych

  • Będziesz odpowiadać za rozliczanie faktur, delegacji i podróży służbowych

  • Będziesz sprawować nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz informacji w firmie

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz na co dzień współpracować z zespołem doświadczonych menedżerów wyższego szczebla

  • Powierzone zadania dadzą Ci szansę na wykorzystanie wielu kompetencji i realizację Twojego potencjału zawodowego

  • Będziesz w centrum najważniejszych wydarzeń i decyzji biznesowych oraz zapewnisz wsparcie przy strategicznych projektach największej spółki e-commerce w Polsce

  • Damy Ci dużą samodzielność, decyzyjność oraz swobodę działania

  • Dołączysz do doświadczonego zespołu wspierającego Executive Team, który zadba o Twój komfort pracy i wdrożenia do organizacji

  • Każdego dnia będziesz mieć możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwiązywania różnorodnych problemów oraz wdrażania własnych pomysłów

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie

  • Liczne imprezy integracyjne oraz eventy firmowe

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmach międzynarodowych)

  • Potrafią koordynować wiele zadań naraz, nadając im odpowiednie priorytety

  • Umieją strukturyzować informacje i przedstawiać w spójnej wizualnie formie

  • Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i dyskrecją

  • Cechuje ich: proaktywne podejście do zadań, asertywność, opanowanie, dokładność, elastyczność, rzetelność, samodzielność

  • Biegle znają język angielski na poziomie biznesowym (zarówno w mowie jak i w piśmie)

  • Bardzo sprawnie posługują się aplikacjami Google Suite i MS Office oraz narzędziami i systemami biurowymi

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia