Key Account Manager - Advertising Team

  • Warszawa, Masovian Voivodeship, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

Biuro Reklamy Allegro to zespół doświadczonych praktyków rynku reklamy internetowej. Wspieramy firmy prowadzące działalność handlową na Allegro w efektywnym wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi reklamowych, od produktów budujących świadomość oferty, aż po rozwiązania oferowane w modelu efektywnościowym.

Szukasz ambitnych wyzwań - Twórz z nami innowacyjną platformę reklamową Allegro Ads https://ads.allegro.pl/

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz opiekować się kluczowymi klientami w ramach projektu Allegro Ads w kategoriach Sport i Uroda
  • Odpowiesz za pozyskiwanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Zajmiesz się tworzeniem i realizacją strategii reklamowych w oparciu o system Allegro Ads
  • Będziesz współpracował z agencjami oraz domami mediowymi
  • Przeanalizujesz kampanie klientów i pomożesz im w ich optymalizacji
  • Sprawdzisz się w roli trenera - nasi klienci są chętni do zdobywania wiedzy o naszym produkcie, a my jesteśmy chętni, aby się nią dzielić!
  • Stworzysz z nami nowe rozwiązania reklamowe - od pomysłów po wdrożenia technologiczne (od marketingu na szkoleniach kończąc)

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Działamy w najszybciej rosnącym segmencie rynku reklamowego
  • Pracujemy nad innowacyjnymi produktami reklamowymi dla największych marek konsumenckich
  • Korzystamy z najnowszych i skalowalnych technologii
  • Produkt, który oferować będziesz klientom widzi 15 mln osób miesięcznie
  • Będziesz mieć kontakt z największymi markami i partnerami biznesowymi
  • Dołączysz do zespołu prawdziwych zajawkowiczów - nie tylko w pracy, ale też w życiu prywatnym!
  • Zyskasz realny wpływ na rynek reklamy PPC w Polsce

Szukamy osób, które:

  • Mają doświadczenie w branży e-commerce - rozumieją na czym polega biznes internetowy
  • Mają co najmniej dwuletnie doświadczenie w budowaniu relacji z klientami (są dla nich partnerami)
  • Pracowały z reklamą PPC (Facebook, Adwords) lub chciałyby się tego nauczyć
  • Ufają swojej intuicji i doświadczeniu, ale nie ignorują liczb
  • Mają w sobie ciekawość: do świata, procesów, ludzi. Lubią wiedzieć, jak działają rzeczy i dlaczego
  • Stawiają na innowacyjność. Nie podążają najprostszymi, utartymi sposobami działania
  • Dobrze posługują się językiem angielskim – pracujemy także z klientami zagranicznymi
  • Mile wdziana jest znajomość rynku reklamy online (idealnie SEM) oraz doświadczenie w pracy w agencji/domu mediowym lub u wydawcy
  • Potrafią budować długotrwałe relacje z klientami

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!