Telesales Specialist with English

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Do Twoich codziennych zadań będzie należeć sprzedawanie usług z zakresu e-commerce
  • Będziesz pracować w oparciu o leady sprzedażowe oraz dostępne bazy danych
  • Współdecydować będziesz o planowaniu nowych ścieżek dotarcia do klienta, podejmując innowacyjne działania w celu zwiększenia rejestracji w procesie sprzedażowym
  • Będziesz monitorować aktywności klientów, wspierać ich w procesie podejmowania decyzji oraz rejestracji konta
  • Zadbasz o najwyższą jakość baz danych
  • Na co dzień będziesz współpracować z zespołami technologii, obsługi klienta (CEX), Commerce, Marketing

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w telefonicznej sprzedaży do Klientów biznesowych
  • Łatwo nawiązują kontakty, są komunikatywne i potrafią pracować pod presją czasu
  • Są zmotywowane do skutecznego osiągania celów sprzedażowych
  • Bardzo dobrze znają środowisko MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Płynnie posługują się językiem angielskim (B2) oraz polskim (C1)
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, sprzedaży usług biznesowych online

Ze swojej strony oferujemy:

  • Model pracy hybrydowej. Mamy świetnie zlokalizowane biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy
  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć -  na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie
  • Turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp (m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)
  • Jeśli chcesz wiedzieć więcej - sprawdź sam/a

Chcesz nas lepiej poznać? Posłuchaj Allegro Podcast

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć