Customer Experience Leader (Back Office Team)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

W obszarze Customer Experience kreujemy standardy obsługi klienta nowej generacji. To właśnie klientów - ich potrzeby i emocje - stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nie boimy się śmiałych i pionierskich rozwiązań w zapewnianiu kupującym wygodnej, bezpiecznej i ekscytującej ścieżki zakupowej.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zarządzisz zespołem tak, aby efekty waszej pracy budowały trwałe relacje i wpływały na lojalność Klienta

  • Będziesz wspierać Klientów i Partnerów w rozwiązywaniu problemów transakcyjnych

  • Przeanalizujesz istniejące procesy i odważnie zaproponujesz w ich miejsce nowe, aby zapewnić klientom wygodę i bezpieczeństwo zakupów

  • Będziesz komunikować i kaskadować na zespół cele operacyjne i biznesowe zgodnie ze strategią CX

  • Jako ambasador potrzeb Klientów zadbasz o to, aby te potrzeby były uwzględnione w procesach i projektach, które realizuję Twój zespół

  • Stworzysz i zadbasz o atmosferę współpracy

  • Zarządzisz podległym zespołem, będziesz nadzorować realizację wyników oraz wspierać i rozwijać pracowników (coaching, performance management)

  • Będziesz współpracować z Managerami oraz innymi Liderami w celu realizacji strategii obszaru CX i wskaźników finansowych

  • Twoje pomysły wdrożą doskonali, skupieni na potrzebach klienta inżynierowie i inżynierki

  • Stworzysz z nami optymalne rozwiązania, które nie angażują człowieka tam, gdzie pracę może mu ułatwić proces

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chcemy tworzyć najlepszy dział obsługi i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy

  • Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie Klientów i Partnerów. Twoja praca będzie oparta na wspieraniu zespołów, które bezpośrednio realizują to zadanie

  • Jesteśmy energicznym zespołem blisko 100 osób, który codziennie wspiera procesy w obszarze Customer Experience

  • Będziesz pracował na najnowocześniejszych systemach CRM i weźmiesz udział w ich testowaniu i wdrażaniu

  • Poznasz najnowsze trendy i benchmarki Customer Experience, a zdobytą wiedzę wykorzystasz w projektach realizowanych przez zespół CX

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu zespołem wsparcia/obsługi klientów

  • Potrafią określać priorytety w oparciu o zebrane informacje i osiągać wyznaczone cele

  • Potrafią patrzeć oczami klientów

  • Są gotowe wziąć odpowiedzialność za tworzenie nowych i rozwój istniejących procesów

  • Znają KPI związane z obsługą klienta np. ASA, NPS, FCR

  • Znają systemy CRM, WFM

  • Doskonale znają platformę Allegro (od strony Kupującego) oraz rynek e-commerce

  • Są wzorem dla innych w zakresie kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych

  • Nastawione są na współpracę, potrafią angażować innych

  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających się warunków i są otwarte na zmiany

  • Potrafią komunikować się w języku angielskim (min B1/B2)

  • Mile widziana wiedza z zakresu praw konsumentów

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć