Intern - Junior Product Manager

  • Staż

Opis stanowiska

Na czym będą polegały Twoje zadania w czasie Spring TECH e-Xperience?

  • Weźmiesz aktywny udział w pracy zespołu budującego rozwiązania dla ponad 800 pracowników wewnętrznych
  • Pod opieką mentora:
    • zbadasz istniejące narzędzia wewnętrzne w jednym z dwóch procesów: zarządzanie opłatami lub wsparcie kluczowych partnerów biznesowych
    • ustalisz cele dla narzędzi z głównymi interesariuszami
    • poszukasz pain pointów w procesie i nadasz im priorytety w oparciu o wpływ na cele
    • we współpracy z użytkownikami narzędzi sprawdzisz, co wpływa na efektywność ich pracy i satysfakcję
    • zaproponujesz i spriorytetyzujesz usprawnienia dla procesu w oparciu o zgromadzone informacje i cele dla procesu
    • przygotujesz dokument wejściowy podsumowujący Twoje ustalenia dla zespołu deweloperskiego, który zrealizuje wyniki Twoich ustaleń i wdroży je w organizacji

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Dostaniesz odpowiedzialne zadanie na miarę Twoich aktualnych umiejętności i na pewno nie będziesz się nudzić
  • Pomożemy Ci wejść w świat Product Managementu na unikalnej w Polsce skali
  • Nauczysz się w praktyce, jak:
    • efektywnie zbierać wymagania od wielu interesariuszy,
    • definiować na ich podstawie spójne potrzeby
    • jak przekuć to wszystko na jasne zadania i cele dla zespołu developerskiego
  • Doświadczeni Product Managerowie pokażą Ci, jak diagnozować problemy w procesach i jak je najskuteczniej adresować
  • Będziesz współpracować z zespołem w metodyce Agile: z programistami, klientami, analitykami danych i projektantami UX
  • Na zakończenie stażu otrzymasz od nas plan rozwojowy dla roli Product Managera wskazujący Twoje mocne i słabsze strony

Poszukujemy osób, które:

  • Znają podstawy zarządzania produktem internetowym
  • Nie boją się pracy z ludźmi i lubią rozmawiać
  • Myślą analitycznie i potrafią określać priorytety w oparciu o zebrane informacje i znaleźć najbardziej optymalną drogę do wyznaczonego celu
  • Potrafią patrzeć na produkt oczami jego użytkowników
  • Zastanawiają się, jakie będą skutki proponowanych zmian - widzą, że ich zmiana wpłynie na otoczenie i wiedzą, że trzeba zarządzać jej skutkami
  • Cenią pragmatyzm oraz lubią uczyć się nowych rzeczy
  • Potrafią dotrzeć do przyczyn problemu i potrafią na nich pracować
  • Potrafią przedstawić argumenty do swoich rekomendacji i wskazać dla nich zarówno korzyści jak i ryzyka
  • Swobodnie poruszają się po narzędziach Google Docs
  • Są otwarte na udział w 3-etapowym procesie rekrutacji prowadzonej zdalnie
  • W tym procesie najlepiej odpowiedzą na wszystkie zagadkowe pytania :)
  • Są gotowe do podjęcia zatrudnienia na cały etat od 1.03 do 31.05 (w wersji zdalnej lub hybrydowej w przypadku zahamowania zachorowań w Polsce na Covid-19)
  • Są w trakcie studiów lub je ukończyły
  • Rozumieją język angielski pisany i mówiony, a idealnie gdy potrafią swobodnie komunikować się  w tym języku

Wyślij swoje CV, rozpocznij Spring TECH e-Xperience i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć!