Stock Control Specialist / Specjalista ds. Kontroli Zapasu

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz realizować zadania określone przez Koordynatora ds. Kontroli Zapasów
  • Weźmiesz odpowiedzialność za przeprowadzanie inwentaryzacji ciągłej towaru zgodnie z harmonogramem inwentaryzacji
  • Zajmiesz się aktualizacją stanów w systemie magazynowym
  • Będziesz odpowiadać za tworzenie dokumentacji inwentaryzacyjnej i jej archiwizację zgodnie z przyjętymi procedurami
  • Będziesz weryfikować zapasy pod kątem jakościowym oraz ich zgodności z ofertą na platformie
  • Zrealizujesz inne zadania zlecone przez przełożonego

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany
  • Staniesz się częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro
  • W zespole stawiamy na dużą autonomię i samodzielność

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy z gospodarką magazynową / inwentaryzacją ciągłą w obszarze logistyki lub produkcji
  • Posiadają doświadczenie w pracy na systemach WMS i w pracy ze skanerem
  • Znają zasady gospodarki magazynowej
  • Są skrupulatne, zorientowane na szczegół i posiadają umiejętność rozwiązywania problemów
  • Potrafią pracować w zespole
  • Są dyspozycyjne do pracy zmianowej

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć