Graphic Designer - Digital Advertising

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Podejmiesz się projektowania kreacji reklamowych dla współpracujących z Allegro marek i merchantów
  • Zadbasz o spójność kampanii reklamowych na Allegro
  • Będziesz projektować materiały promocyjne oraz prezentacje PowerPoint
  • Zajmiesz się wdrażaniem Landing Page’y (na podstawie grafik przygotowanych przez partnerów biznesowych), korzystając z wewnętrznych narzędzi Allegro
  • Będziesz współpracować bezpośrednio z Biurem Reklamy Allegro
  • Weźmiesz aktywny udział we współpracy z developerami, specjalistami UX

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zgłębisz od strony praktycznej proces tworzenia oraz optymalizacji kampanii reklamowych
  • Poznasz nowoczesne, wewnętrzne rozwiązania pozwalające tworzyć angażujące kreacje.
  • Jako dział Reklamy Allegro współpracujemy z największymi markami na polskim i światowym rynku
  • W ramach zespołu Projektów Specjalnych zajmujemy się niestandardowymi działaniami reklamowymi, wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i tworzymy długofalowe strategie dla wiodących marek obecnych na Allegro
  • Będziesz miał możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie
  • Działamy w największym e-commerce w tej części świata i dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy (praca na MAC / PC do wyboru)
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (grafika digitalowa) w agencji reklamowej lub u wydawców internetowych, udokumentowane w formie portfolio projektów
  • Sprawnie posługują się oprogramowaniem takim jak: Photoshop, Illustrator, XD (lub Figma), mile widziany InDesign i InVision
  • Posiadają poczucie estetyki, kreatywność, zmysł kompozycyjny oraz wiedzę z zakresu usability i user experience
  • Są komunikatywne i odnajdują się we współpracy zarówno z obszarem technologii jak i biznesem
  • Znają pakiet MS Office / Pakietu G Suite, ze szczególnym uwzględnieniem Powerpoint + podstaw Excela - pracujemy na styku biznesu i technologii i Twoje zadania będą bardzo zróżnicowane. Nie oczekujemy pisania złożonych formuł w Excelu, ale możesz spodziewać się tabel z listą formatów bannerów do przygotowania ;)
  • Mile widziana znajomość Wordpress (zwłaszcza narzędzia takie jak Elementor lub Divi)
  • Mają podstawową znajomość HTML/ CSS i rozumieją założenia Responsive Web Design
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność montażu wideo (Adobe Premiere, After Effects), umiejętności w zakresie DTP

Prześlij nam swoje CV wraz z portfolio i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć