Anti-fraud Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Posługując się narzędziami wewnętrznymi, będziesz monitorować konta i transakcje w serwisie Allegro

  • Wykryjesz potencjalne oszustwa, aktywnie zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo transakcji w Allegro

  • Zweryfikujesz wewnętrzne i zewnętrzne zgłoszenia dotyczące naruszeń bezpieczeństwa na platformie

  • Będziesz współpracować z innymi zespołami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Nasz zespół ma realny wpływ na bezpieczeństwo transakcji i kont ponad 20 mln użytkowników Allegro

  • Trafisz do teamu, który pracuje na unikalnych narzędziach wewnętrznych i posiada specjalistyczną wiedzę z obszaru bezpieczeństwa kont i transakcji w największym polskim serwisie e-commerce

  • Damy Ci możliwość projektowania i wdrażania nowych skutecznych rozwiązań antyfraudowych na naszej platformie

  • Zobaczysz jak kreatywni bywają przestępcy i jak potrafimy ich zaskoczyć naszą kreatywnością

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Potrafią dotrzeć do potrzebnych informacji korzystając zarówno z dostępnych narzędzi wewnętrznych jak i danych jawnoźródłowych (OSINT)

  • Doskonale radzą sobie z analizą danych, podejmując na ich podstawie szybkie i trafne decyzje

  • Mile widziana znajomość SQL i/lub Hive

  • Mają wiedzę z zakresu bezpieczeństwa transakcji i technicznego funkcjonowania internetu

  • Posiadają doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Posługują się językiem angielskim w piśmie i mowie (min. na poziomie B1)

  • Są odpowiedzialne i potrafią pracować zespołowo

  • Są gotowe na pracę w systemie dwuzmianowym, również w weekendy i święta

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć