Accountant

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Twoją rolą będzie księgowanie operacji gospodarczych w ramach księgi głównej
  • Będziesz odpowiadać za sporządzanie dokumentów PK
  • Do Twoich zadań należeć będzie weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych z uwzględnieniem przepisów podatkowych (CIT, VAT)
  • Przygotujesz sprawozdania do GUS i NBP
  • Będziesz analizować koszty rozliczane w czasie oraz salda kont wraz z weryfikowaniem poprawności ich ujęcia w księgach
  • Wesprzesz zespół w procesie przygotowania raportów zarządczych
  • Weźmiesz udział w procesie przygotowywania sprawozdań finansowych zgodnie z MSR
  • Będziesz współpracować z osobami z działu należności, zobowiązań i płatności w celu weryfikacji właściwego ujęcia operacji gospodarczych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów Klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 200 tys. małych, średnich i dużych polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 90% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym – specjalność rachunkowość mile widziana
  • Mają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
  • Są osobami skrupulatnymi, które sumiennie podchodzą do powierzonych im zadań
  • Znają MS Excela i Word przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym • Są skoncentrowane na wyznaczonych celach
  • Chętnie podejmują się nowych zadań i są otwarte na zmiany
  • Doświadczenie w pracy z systemami księgowymi będzie dodatkowym atutem
  • Znają język angielski na poziomie zapewniającym efektywną komunikację

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć